Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tanec je jako život.... upadnout můžeš stokrát, ale zvednout se musíš vždycky!!!!

 

 

TANEC... slůvko o pěti písmenkách, ale přesto v každém z nás vyvolá jiné a vesměs rozporuplné myšlenky...

 

Někdo si pod ním představí přecpanou diskotéku, na které se svíjí upocená těla, která se snaží předvádět svůdné pohyby. Ty uvidí stejně jen ti v nejbližším okolí, páč každý si dál všímá jen toho, aby se na ten parket vůbec vlezl.. 

Jiní si představí pár v nádherných šatech, který si vyměňuje dlouhé pohledy z očí do očí při tklivých tónech waltzu. A v ten moment nevnímají nic a nikoho okolo sebe..

Rozkmitaná pánev slečny tanečnice při sambě dovede do varu mnoho mužů. Tanečník zde může použít svůj temperament a nezávazně flirtuje s okolím. Rytmus a tempo je pro běžného diváka někdy nevíře, ale o to víc člověka rozparádí při horké letní noci na pláži..

 

Je to jen málo ukázek co může tanec s lidmi udělat.. Jenže co dělá tanec se mnou?

 

Pro mě tanec znamená jedinečnou radost, kterou můžu vyjádřit spoustu nálad - radostí počínaje, znechucením a smutkem konče.. Proč tancuji??? Protože mě do toho někdo nutí??? NE!!! Protože je to pro mě nepostradatelná součást života, které se nedokáži už zbavit, nedokáži ji jen tak zahodit.. I když netancuji na profesionální úrovni, tak pro sebe samu už profesionál vlastně jsem.. Dokážu si ten tanec totiž vychutnat a chci si dál ve volné chvíli zatančit.. i kdyby to neměl nikdo ocenit.. Je to moje vášeň!!! A vůbec nevadí v jaké podobě tanec ztvárním...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář